• Dołącz już dziś!
 • Klub Sportowy Konstancin
Live
 1. Nabór do akademii
 2. Reaktywujemy roczniki
 3. Grają nasi
 4. Stawiamy na rozwój indywidualny
 5. Weekendowy rozkład jazdy

NASZA MISJA

Naszym głównym celem jest stworzenie silnego, stabilnego oraz znaczącego w województwie mazowieckim klubu sportowego, który będzie skupiać wokół siebie ludzi zaangażowanych, ambitnych oraz chcących osiągać sukcesy w sporcie. W rozgrywkach sportowych oraz podczas działalności społecznych z dumą reprezentujemy nasze miasto – Konstancin-Jeziorna, którego wartości są spójne z naszą ideą sportu.

Pragniemy angażować jak największą liczbę osób do aktywności fizycznej, zarażać je pasją do piłki nożnej, wyzwalać pozytywne emocje – niezależnie od wieku. Ale przede wszystkim chcemy uczyć wartości, w które my wierzymy – zaufania, szacunku i odwagi.

Wśród naszych najmłodszych uczestników szkolenia kładziemy duży nacisk na kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do piłki nożnej, aby każdy z nich czerpał jak najwięcej radości podczas gry. Staramy się uczyć futbolu przez zabawę bez niepotrzebnego stresu, a do każdego zawodnika podchodzimy indywidualnie.

NASZE WARTOŚCI

 • Inspiracja
  Inspirujemy innych, aby chcieli stać się częścią naszej unikalnej i niezapomnianej społeczności z pasją do sportu. 
 • Koncentracja na rozwojuRozwijamy talenty i pasję naszych zawodników, trenerów oraz wszystkich osób związanych z klubem, tak aby wpływało to jak najlepiej na codzienną działalność klubu oraz nasze środowisko.
 • UnikalnośćPozostajemy wierni naszym tradycjom, ideom i uczuciom. Cenimy naszą indywidualność i to, że różnimy się od innych klubów.
 • Silny charakterZawsze wysoko stawiamy sobie poprzeczkę i nigdy się nie poddajemy – cokolwiek by się nie działo.

NASZA WIZJA

Chcemy, aby nasz klub był kojarzony w województwie mazowieckim z profesjonalizmem oraz licznymi sukcesami drużyn seniorskich i młodzieżowych. Chcemy być klubem wiodącym i wyznaczającym standardy w powiecie piaseczyńskim. Wreszcie – chcemy, aby mieszkańcy Konstancina-Jeziorny pozytywnie oraz z dumą reagowali na hasło: „KS Konstancin”.

Mamy nadzieję, że stworzymy ambitną grupę piłkarzy, trenerów oraz działaczy sportowych, którzy w przyszłości będą reprezentować nasze miasto na najwyższym poziomie rozgrywek piłkarskich w Polsce, a nasz klub będzie wychowywał kolejne zdolne osoby.