W nadchodzącej rundzie trykoty KS-u zakładać będą Jurij Martynowicz oraz Tomasz Aleksiejuk.

Zespół trenera Tomasza Citkowicza wzmocniło dwóch kolejnych zawodników. Są to 21-letni obrońca Jurij Martynowicz, który ostatni mecz rozegrał ponad rok temu, a wcześniej reprezentował drużynę Olimpii Warszawa oraz urodzony 24 listopada 1998 roku pomocnik Tomasz Aleksiejuk z klubu Bug Wyszków.

– Wybrałem Konstancin głównie po to, żeby się wciąż rozwijać, w zespole są doświadczone osoby, od których można się wiele nauczyć – powiedział nam Tomasz Aleksiejuk.

– Moim celem jest granie na jak najwyższym poziomie i polepszanie umiejętności piłkarskich, chciałbym również, żeby drużyna grała jak najlepiej i poprawiła dorobek punktowy na koniec sezonu – dodał młody pomocnik.

Dla Jurija Martynowicza będzie to już druga przygoda z konstancińskim klubem. Piłkarz poprzednio przebywał w KS-ie na testach, jednak nie udało się wtedy sfinalizować transferu. Miejmy nadzieję, że obecna przygoda Martynowicza z KS-em potrwa o wiele dłużej.

– Byłem tutaj testowany dokładnie dwa lata temu i bardzo miło wspominam treningi oraz dobrą atmosferę w szatni,  wiele się nauczyłem podczas tego krótkiego pobytu. Niestety nie udało się wtedy sfinalizować transferu. Jako że teraz jestem wolnym zawodnikiem, zdecydowałem się na KS – mówi nowy obrońca w ekipie Tomasza Citkowicza.

Zawodnik nie ukrywa, że nie może doczekać się powrotu na boisko.

– Spodziewam się owocnej współpracy z drużyną i trenerami, liczę na to, że będę się cieszył, grając w tej drużynie. Chciałbym również grać jak najwięcej, ponieważ mi tego brakuje, ostatni mecz rozegrałem ponad rok temu, także jestem głodny gry. I gdzieś tam po cichu trzymam kciuki, żebym już nie miał problemów ze zdrowiem – dodaje Martynowicz – Główny cel to utrzymanie się w lidze. Ważnym zadaniem, na którym się skupiam, jest dojście do jak najlepszej formy, żeby pomóc drużynie. Na razie myślę o tym, co jest teraz i nie mam żadnych konkretnych planów na przyszłość.

Naszym nowym nabytkom życzymy jak najlepszych występów w barwach KS-u.