Nowy golkiper z marszu wszedł do drużyny.

W sezonie 2018/2019 bramki Klubu Sportowego Konstancin strzegł będzie 17-letni Kamil Ostrowski. Młody, utalentowany zawodnik występował wcześniej w barwach między innymi Victorii Sulejówek, a do KS-u przyszedł z Varsovii Warszawa.

Kamil na każdym treningu starał się przekonać do siebie sztab szkoleniowy. Wywarł bardzo dobre wrażenie na trenerach.

– Co pozytywnie zaskoczyło mnie u Kamila to przede wszystkim duża pracowitość i zaangażowanie podczas treningów. Dysponuje znakomitymi warunkami fizycznymi i dobrym przygotowaniem motorycznym. Kamil jest po kilku grach kontrolnych. Pokazał się na nich z bardzo dobrej strony. Wszedł z marszu do drużyny i już komunikuje się podczas meczu czy przerw z pozostałymi zawodnikami, jakby znał ich zdecydowanie dłużej – charakteryzuje piłkarza Paweł Kopera, który opiekuje się w naszym klubie bramkarzami.

Nowy nabytek będzie miał za zadanie zastąpić również bardzo młodego Wojciecha Krysiaka, który odszedł niedawno do Dolcanu Ząbki.

– Naturalnie pojawiać się będą porównania do Wojtka Krysiaka – są z tego samego rocznika, stykają się u nas pierwszy raz z piłką seniorską, co dla wielu chłopaków jest dużym przeskokiem, nawet na tym poziomie. Mając ogromny szacunek do pracy jaką wykonał Wojtek w naszym klubie, spokojnie mogę stwierdzić, że obsada bramki w najbliższym sezonie nie ucierpi – dodaje Kopera.

Witamy w klubie i liczymy na jak najwięcej czystych kont!