Były trener Gromu Warszawa i zaufany współpracownik Tomasza Citkowicza dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów KS Konstancin.

Od początku przygotowań do nadchodzącej rundy wiosennej obecnego sezonu IV Ligi Tomaszowi Citkowiczowi w prowadzeniu zespołu pomagać będzie Michał Wójcik. Nowy asystent w drużynie KS-u w przeszłości w trakcie trwania swojej przygody zawodniczej występował w juniorach Legii Warszawa oraz Gwardii Warszawa, w której jako wychowanek przeszedł przez wszystkie grupy juniorskie. Grał na pozycji środkowego pomocnika. Prezentował barwy ekipy seniorów Gwardii w III lidze, KS Piaseczno (IV liga) oraz KS Raszyn. Następnie rozpoczął karierę trenerską.

Posiadający dyplom UEFA A trener szkolił rocznik 2002/2003 w klubie KS Raszyn. W swoim CV posiada również pracę w Kosie Konstancin (rocznik 2002, a także 2010). W okręgówce prowadził zaś Grom Warszawa. W latach 2013-2016 pełnił funkcję II trenera Kadry Mazowsza, w której pracował wraz z Tomaszem Citkowiczem.

– Praca jako asystent „Citka” jest dla mnie powrotem do pracy z seniorami. Wcześniej prowadziłem jako pierwszy trener Grom Warszawa w lidze okręgowej. Moim zadaniem było utrzymanie zespołu i cel został w 100 procentach zrealizowany (w rundzie rewanżowej zajęliśmy 2 miejsce). Jest to kolejny etap w mojej pracy trenerskiej i ciekawe wyzwanie, bo gra będzie toczyła się o coś – mówi nam Michał Wójcik.

Zadowolenia z przyjścia do klubu swojego byłego współpracownika nie kryje obecny szkoleniowiec KS-u.

– Michała Wójcika znam od 14 lat, współpracowaliśmy przy wielu projektach sportowych jak chociażby wspólna praca przy reprezentacji Mazowsza U12, U13, U14. Cenię jego wiedzę i zaangażowanie, jestem zadowolony, że będziemy mogli po raz kolejny pracować razem – powiedział Tomasz Citkowicz.