W najbliższą sobotę zawodnicy KS-u zainaugurują rundę wiosenną obecnego sezonu IV Ligi.

4 marca o godzinie 11:00 na stadionie w Oborach podopieczni trenera Tomasza Citkowicza, którzy aktualnie zajmują 14 pozycję w tabeli, zmierzą się z 16 Gromem Warszawa. Sierpniowe starcie w stolicy zakończyło się porażką 0:1 i nasi piłkarze są zdeterminowani do tego, by w rewanżu uzyskać korzystny wynik.

Jak mówi szkoleniowiec drużyny, piłkarzom niezwykle zależy na zmazaniu nie najlepszego wrażenia z poprzedniej rundy.

– Jestem zadowolony z okresu przygotowawczego. Duża grupa zawodników swoim zaangażowaniem i ciężką pracą udowodniła mi, że zasługuje na miejsce w zespole, a kilku przez brak odpowiedniego podejścia musi teraz cierpliwie czekać i udowadniać na treningach, że to im należy się miejsce w składzie. Cieszy mnie fakt, że chłopaki wiedzą, iż runda jesienna im nie wyszła i widać po nich, że są głodni rewanżu – mówi nam Tomasz Citkowicz.

– Głęboko wierzę w swoich zawodników i wiem, że stać ich na realizację założonych celów. Wszystkich kibiców zapraszam już w sobotę na godzinę 11:00 i wsparcie nas dopingiem – dodaje trener.

Miejmy nadzieję, że wiosenna odsłona sezonu okaże się o wiele lepsza od poprzedniej, a efekty dostrzeżemy już w najbliższym spotkaniu. Dodajmy, że wiosną w lidze wystąpi już tylko 19 klubów, ponieważ ostatni Start Otwock wycofał się z rozgrywek – w konsekwencji strata LKS-u Promna do Konstancina zmniejszyła się do 2 punktów, ponieważ Promna jako jedyna straciła punkty z Otwockiem.