Trener Mariusz Szewczyk od teraz będzie miał do pomocy dwóch nowych trenerów. Do sztabu dołączyli Sebastian Zgódka oraz Mateusz Mierzejewski.

Sebastian Zgódka będzie pełnił w drużynie funkcję trenera bramkarzy. Do tej pory trenował dzieci w akademii (rocznik 2004) i odpowiadał za treningi bramkarskie z juniorami.

– W zasadzie to Mariusz rzucił taki pomysł i zapytał, co o tym sądzę. Po rozmowie na ten temat wyszło, że widzimy tę pomoc bardzo podobnie i Mariusz podrzucił propozycję Prezesowi, który się zgodził – powiedział nam nowy członek sztabu Sebastian Zgódka.

– Cieszę się. Będę się starał pomagać chłopakom z drużyny, ale przede wszystkim bramkarzom. Zajmuję się bramkarzami również w akademii, w pierwszej drużynie będzie to wyglądało trochę inaczej, bo oni już mają bardzo wysokie umiejętności. Dla mnie to okazja do zdobycia pierwszych cennych doświadczeń i w pewien sposób pomocy trenerowi, tak żeby organizacja i trening były na jeszcze wyższym poziomie – dodał.

Mateusz Mierzejewski to zaś trener od przygotowania motorycznego. W KS Konstancin będzie odpowiadał za przygotowanie fizyczne zawodników w trakcie całego sezonu, współpracując ściśle w tej kwestii z trenerem Mariuszem Szewczykiem. Mateusz nie pracował jeszcze w żadnym klubie piłkarskim, wcześniej zajmował się jedynie zawodnikami MMA.

Do tej pory sztab szkoleniowy pierwszego zespołu tworzyli, poza Mariuszem Szewczykiem, fizjoterapeuta Tomasz Grochulski oraz kierownik drużyny Piotr Kazubski.