Tytuł Piłkarza Roku 2018 powędrował do 17-letniego Kacpra Ciesielskiego. Gratulacje!!!

Zakończyliśmy głosowanie na najlepszego zawodnika Klubu Sportowego Konstancin w 2018 roku. Przypomnijmy, że nominowani byli: boczny obrońca Piotr Barcikowski, doświadczony środkowy napastnik Piotr Grzelka, młody pomocnik Kacper Ciesielski oraz gracz środka pola Grzegorz Witek. Wszystkie kandydatury zostały zaakceptowane przez trenera Michała Madeńskiego.

Łącznie – na Facebooku oraz na Instagramie – oddano 272 głosy. Zdecydowanie najwięcej głosów (146) zgromadził 17-letni Kacper Ciesielski, który w ciągu ostatnich miesięcy zanotował bardzo duży postęp, co postanowili docenić kibice naszego klubu. Na drugim miejscu podium uplasował się supersnajper Piotr Grzelka, którego bramki wielokrotnie dawały nam punkty w lidze. Prawdziwy kapitan otrzymał 54 głosy. Trzeci był Grzegorz Witek z liczbą 48 głosów, a czwarty Piotr Barcikowski. „Baggio” dostał 24 głosy.

Z ciekawostek nasz boczny defensor Kamil Szczepański również zdobył głos – konkretnie 1, od Jakuba Tkaczyka, kolegi z drużyny. Sam Kamil zaś zagłosował na Tomasza Trzewika. Doceniamy opinie, niestety te głosy nie zostały uwzględnione w plebiscycie 😉

– Na wstępie trzeba przyznać, że cieszy duża ilość oddanych głosów, to świadczy o tym, że nasi zawodnicy są lubiani w środowisku! – mówi nam trener Michał Madeński.

– Czy Kacper zasłużył na nagrodę? Uważam, że na nagrodę pocieszenia bardziej, aby dostać kopniaka motywacyjnego do dalszej pracy. To zdolny chłopak, z ogromnymi rezerwami, ale uważam, że nie pokazał jeszcze połowy swoich możliwości. Aby zrobić krok do przodu, musi jeszcze poprawić swoje liczby – uważa szkoleniowiec Klubu Sportowego Konstancin.

Ogromne gratulacje dla Kacpra. Dziękujemy wszystkim serdecznie za oddane głosy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej zabawie – wybory TRENERA ROKU 2018. Więcej szczegółów na naszym Facebooku!