Wielki mecz Pucharu Polski już w najbliższą środę.

Poznaliśmy już rywala Klubu Sportowego Konstancin w II rundzie mazowieckiego Pucharu Polski. Piłkarze trenera Michała Madeńskiego mieli się zmierzyć ze zwycięzcą pojedynku Start Otwock – KTS Weszło Warszawa, jednakże do meczu nie doszło.

– Mimo chęci gry i zaprezentowania się przed publicznością na stadionie Marymontu, ze względu na absencje i kontuzje zawodników, podjęto decyzję o oddaniu walkowera w meczu I rundy Okręgowego Pucharu Polski z KTS Weszło Warszawa. Priorytetem dla klubu OKS Start Otwock w nadchodzącym sezonie są rozgrywki A klasy i awans do ligi okręgowej – poinformował klub z Otwocka na swoim profilu na Facebooku.

W związku z powyższym przeciwnikiem konstancinian będzie idący w górę KTS Weszło. Zdecydowanie jeden z najbardziej medialnych klubów w Polsce skupia wokół siebie wiele znanych nazwisk, a ostatnio dokonał niezwykle ciekawego wzmocnienia.

– Kibice skandowali: Stanowski, gdzie są transfery? Odpowiadam tym zdjęciem. Quebonafide zgłoszony do rozgrywek w KTS Weszło na sezon 2018/19 – napisał na Twitterze Krzysztof Stanowski i zapowiedział, że debiut sławnego rapera w meczu oficjalnym nastąpi w środowym spotkaniu przeciwko naszej drużynie.

Wielki mecz Pucharu Polski odbędzie się 22 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie Marymontu Warszawa. Nie może Was tam zabraknąć!