Z pewnością warto przekazać swój 1% podatku na nasz klub, jeśli ma się na sercu dobro piłki nożnej w naszej gminie. Nie są to ogromne kwoty, które zbieramy, ale z pewnością pomagają stowarzyszeniu w funkcjonowaniu i rozwijaniu naszego klubu.

Jak wszyscy doskonale wiemy, nadszedł właśnie czas, by rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Składając roczne zeznanie podatkowe, każdy z nas ma możliwość przekazania 1% podatku wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Dziękując za zeszłoroczną pomoc, chcielibyśmy jeszcze raz zachęcić Państwa do wsparcia nas właśnie w ten sposób. To drobny gest, który nic nie kosztuje, a może przyczynić się do rozwoju naszego klubu.

Jesteśmy stowarzyszeniem zajmującym się przede wszystkim szkoleniem dzieci i młodzieży w zakresie gry w piłkę nożną. Prowadzimy również dwie drużyny seniorskie, a także promujemy sport i zdrowy tryb życia w powiecie piaseczyńskim. W zajęciach uczestniczy ponad 150 dzieci i młodzieży poniżej 18 lat. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by treningi w zespole KS Konstancin były dla nich prawdziwą przygodą, a nie zwykłym kopaniem piłki. Państwo możecie wesprzeć nas w realizacji tego celu, właśnie poprzez ten 1%. Wszystkie zebrane fundusze przeznaczone zostaną wyłącznie na cele statutowe – w głównej mierze na Akademię Piłkarską.

– Z pewnością warto przekazać swój 1% podatku na nasz klub, jeśli ma się na sercu dobro piłki nożnej w naszej gminie. Nie są to ogromne kwoty, które zbieramy, ale z pewnością pomagają stowarzyszeniu w funkcjonowaniu i rozwijaniu naszego klubu. Dobrym przykładem jest nasz obiekt, który w przeciągu 3 lat zmienił się diametralnie i w końcu spełnia wszystkie wymogi Mazowieckiego ZPN. Każda złotówka, która trafia do naszego klubu, zostaje w nim w postaci sprzętu, infrastruktury bądź innych urządzeń – i z całym przekonaniem oświadczam, że to jest bardzo dobry wybór – mówi prezes KS-u Łukasz Kamiński.

– W zeszłym roku zbieraliśmy 1% na plac zabaw dla dzieci i ostatecznie Fundacja Partnerstwo, z którą współpracujemy przy zbieraniu podatku, przekazała nam w listopadzie 2848 zł, co oczywiście zamierzamy spożytkować w okresie wiosenno-letnim na kilka urządzeń na nasz mały plac zabaw. Niestety ta suma pewnie nie pozwoli nam przygotować placu zabaw, jaki byśmy chcieli, więc w obecnym roku także ponawiamy tę zbiórkę, abyśmy w roku 2018 mogli dokończyć i ulepszyć nasz placyk zabaw – dodaje prezes, który nie ukrywa, że wyłącznie wspólnymi siłami możemy osiągnąć sukces.

– Jednocześnie w imieniu trenerów, rodziców, działaczy oraz przede wszystkim dzieci wszystkim darczyńcom serdecznie dziękuję za wspieranie inicjatyw naszego klubu. Tylko razem możemy zwiększyć poziom piłki nożnej w naszym mieście.

Jak przekazać 1% podatku KS-owi Konstancin? To bardzo proste. Należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 lub PIT-28). W pierwszej kolejności należy wypełnić rubrykę „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”. W polu „Numer KRS” należy podać następujący numer KRS: 0000197334. Aby 1% podatku trafił jednak do naszego klubu, a nie do Fundacji Partnerstwo (za pomocą Fundacji Partnerstwo uzyskujemy 1% podatku), trzeba również wypełnić rubrykę „Informacje uzupełniające”, wpisując w polu „Cel szczegółowy 1%” poniższe dane:

KS Konstancin

Czarnieckiego 21

05-510 Konstancin-Jeziorna

Z góry wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie.