Seniorzy kolejny raz odwiedzili na treningu najmłodszych adeptów akademii.

W zeszły czwartek mali podopieczni trenera Michała Madeńskiego drugi raz mogli zmierzyć się na boisku ze sporo starszymi od siebie kolegami. Na zajęcia najmłodszych graczy akademii Klubu Sportowego Konstancin przyszli trzej kluczowi piłkarze ekipy seniorów: pomocnik Kacper Ciesielski, Jerzy Malicki oraz nowo pozyskany Jakub Olesiński. Jak poprzednim razem, tak i teraz emocji nie brakowało.

Trening zaczął się od żonglerki i ćwiczeń z piłką. Następnie zawodnicy przynieśli bramki i rozegrali mecz. Seniorzy zademonstrowali dzieciom wiele ciekawych zagrań, a także instruowali chłopaków na murawie. Zapał maluchów do gry był niesamowity. Wszystkiemu z boku boiska przyglądali się rodzice dzieci. Na koniec gry młodzi piłkarze pozbierali piłki i tradycyjnie zrobili sobie wspólne zdjęcie.

– Uważam, że dla młodych roczników jest to bardzo fajna sprawa pograć ze starszymi kolegami z klubu, dzięki czemu mogą się czegoś więcej nauczyć oraz dobrze się bawić. Moim zdaniem jest to również świetny sposób na utrzymywanie przyjacielskich relacji w akademii i pokazanie młodym talentom, że warto grać w piłkę, bo przecież każdy z nas seniorów sam zaczynał od takiego młodego wieku – mówi nam Kacper Ciesielski, który jeszcze niedawno grał w juniorach, a obecnie odgrywa bardzo ważną rolę w pierwszej drużynie KS-u.

Podobnego zdania jest drugi z zawodników ekipy seniorów.

– Trening bardzo mi się podobał. Na pewno zarówno dla dzieciaków, jak i dla nas była to dobra zabawa i nauka. Ja, będąc juniorem, nie miałem takich zajęć z seniorami, chciałbym mieć takie treningi. Super zabawa i możliwość pogrania z seniorami – powiedział Jerzy Malicki.

Nie możemy się już doczekać kolejnego treningu dzieci i seniorów!