W naszym klubie oficjalnie możemy powitać trójkę nowych zawodników: Krzysztofa Mazka, Marcina Bawolika oraz Marcina Majewskiego.

Krzysztof Mazek to 23-letni pomocnik, który w swojej karierze piłkarskiej występował już między innymi w: Mazurze Karczew, Wildze Garwolin, Borze Regut, a także Józefovii Józefów. Piłkarz ten zaprezentował się pod koniec stycznia w barwach KS-u, kiedy to zdobył kilka bramek na XV Memoriale im. Walentego Kazubka. Mazek został wypożyczony na pół roku z klubu CKKS Sokół Celestynów.

– Krzysztof Mazek to zawodnik, który ma umiejętności piłkarskie na bardzo wysokim poziomie. Wielu zawodników w wyższych ligach nie potrafi tak dużo, co Mazek. Mam nadzieję, że Krzysiek będzie w stanie pokazać w KS Konstancin wszystkie swoje atuty. A będzie to możliwe, tylko jeśli sam wskoczy na właściwe tory – opisuje zawodnika Tomasz Citkowicz.

Drugim z nowo pozyskanych graczy jest 16-letni reprezentant Polski do lat 17 Marcin Bawolik. Ostatnio wystąpił on razem z kadrą U-17 na turnieju w La Mandze, gdy Polacy podejmowali Czechów. Jest to zawodnik niezwykle silny, szybki i skuteczny, co potwierdzają statystyki – w zeszłym sezonie strzelił 24 bramki w 26 meczach i zaliczył 14 asyst. Obecnie wzbudza zainteresowanie wielu klubów (w tym zagranicznych).

– Marcin Bawolik – wychowanek Kosy Konstancin – to 16-latek, którego znam połowę jego życia. Młodzieżowy reprezentant Polski i zawodnik, o którego usługi zabiegało wiele klubów. Akademie z Ekstraklasy oraz zespoły I i II-ligowe. Marcin mimo swojego wieku jest w 100% gotowy do gry w seniorach i spokojnie da sobie radę w IV lidze. Jego atuty to przede wszystkim siła, szybkość i determinacja – charakteryzuje zawodnika, który na zasadzie wypożyczenia spędzi u nas najbliższe pół roku, trener Tomasz Citkowicz.

Ostatnim transferem – tym razem definitywnym – jest urodzony 4 czerwca 1994 roku Marcin Majewski. Wcześniej pomocnik zakładał koszulkę Olimpii Warszawa.

– Marcin Majewski zawodnik o zbliżonej charakterystyce do Emila Wrażenia. Marcin miał przez ostatnie pół roku przerwę. Wrócił do treningów w styczniu i z treningu na trening wygląda coraz lepiej. Jest ambitny, pracowity i zawsze zaangażowany. Mam nadzieję, że szybko wróci do pełni formy, bo w piłkę niewątpliwie grać potrafi – dodaje trener Citkowicz.

Wszystkim nowym zawodnikom życzymy udanych występów w naszych barwach!