Trener stale stara się podwyższać zawodnikom poprzeczkę.

Zawodnicy drużyny seniorów Klubu Sportowego Konstancin przygotowują się do sezonu, trenując trzy razy w tygodniu. Poza planowymi treningami trener Michał Madeński przygotowuje naszych graczy również indywidualnie. Tego typu zajęcia obejmują też wiele ciekawych ćwiczeń poprawiających koordynację ruchową.

– Sam projekt treningów indywidualnych jest skierowany do piłkarzy, którzy chcą poprawiać swoje mankamenty. Powstała grupa chętnych zawodników z drużyny seniorów, która przez ostatni czas trenowała co sobotę. Na co zwracałem szczególną uwagę? Początkowo zajęcia były ogólnorozwojowe, aby ocenić braki zawodników i kierunek, w którym musimy iść na treningach. Na bieżąco staram się monitorować zawodników, oceniać ich postępy, ale, co ważne, podwyższać im poprzeczkę – mówi trener Klubu Sportowego Konstancin Michał Madeński.

Na frekwencję nie można narzekać, zawodnicy są zdeterminowani do pracy.

– Bardzo ważne jest to, że na te zajęcia nie trzeba ich specjalnie namawiać, przychodzą chętnie, wszystkie ćwiczenia wykonują z ogromnym zaangażowaniem, bo są świadomi na tyle, że wiedzą, po co to robią i jakie będą tego efekty – dodaje szkoleniowiec KS-u.

Galerie zdjęć z treningów indywidualnych można znaleźć na naszym Facebooku.