„Wraz z zarządem i nowym sztabem dołożymy wszelkich starań, aby w Konstancinie piłka poszła do przodu, aby nasza akademia rozwijała się znacznie skuteczniej”.

Dalszy ciąg zmian w sztabie Klubu Sportowego Konstancin. Michał Madeński – dotychczas opiekun roczników 2011 i 2012/2013 – dołączył do zarządu klubu.

– Zaszły spore zmiany zarówno w akademii, jak i samym klubie. To oczywiście dopiero początek, ale ostatnie miesiące były pełne zawirowań. Chcemy, aby te zmiany, które miały miejsce w ostatnich tygodniach, przyniosły odpowiednie efekty – mówi nam Michał Madeński.

– Zmienił się zupełnie sztab w akademii, powstaje coś nowego. Trenerzy, którzy do nas dołączyli, to bardzo dobrzy fachowcy, widać, że od początku „kupili” swoją osobą naszych zawodników. Atmosfera jest dobra i wierzę, że są to zmiany na dobre – dodaje trener seniorów, który obiecuje dać z siebie wszystko, żeby Klub Sportowy Konstancin rozwijał się jak najlepiej.

– Ja osobiście staję w nowej roli, dla mnie to coś zupełnie nowego, ale miałem już kontakt z zarządzaniem w klubie jako koordynator, więc znacznie łatwiej mi będzie wdrożyć się w sprawy organizacyjne. Wraz z zarządem i nowym sztabem dołożymy wszelkich starań, aby w Konstancinie piłka poszła do przodu, aby nasza akademia rozwijała się znacznie skuteczniej.

Trener Madeński będzie teraz prowadził u nas wyłącznie seniorów. Roczniki 2011 i 2012/2013 obejmie Włodzimierz Kuź, który jakiś czas temu zastąpił Mariusza Szewczyka w roli szkoleniowca rocznika 2010.