Przekaż 1% podatku Klubowi Sportowemu Konstancin

Dziękując za zeszłoroczne wsparcie, ponownie zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% swojego podatku należnego za rok 2013 naszej organizacji – Klubowi Sportowemu Konstancin. Jednocześnie będziemy bardzo wdzięczni za pozyskiwanie do niniejszej akcji jak największej liczby osób i instytucji z Państwa kręgu znajomych.

Chcę przekazać 1% podatku KS-owi Konstancin. Co zrobić?

Aby przekazać 1% swojego podatku na KS Konstancin należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 lub PIT-28).

W pierwszej kolejności należy wypełnić rubrykę „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”. W polu „Numer KRS” należy podać następujący numer KRS: 0000197334.

Aby 1% podatku trafił jednak do naszego klubu, a nie do Fundacji Partnerstwo (za pomocą Fundacji Partnerstwo uzyskujemy 1% podatku), trzeba również wypełnić rubrykę „Informacje uzupełniające”, wpisując w polu „Cel szczegółowy 1%” poniższe dane:

KS Konstancin
ul. Czarnieckiego 21
05-510 Konstancin-Jeziorna

Wszystkie zebrane w ten sposób fundusze przeznaczymy wyłącznie na cele statutowe. W głównej mierze fundusze zostaną przeznaczone na naszą Akademię Piłkarską i rozwój naszych młodych zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *