Zawodnicy z rocznika 2005 w starciu z lokalnym rywalem wywalczyli awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Kilka godzin przed starciem ekipy seniorów z Victorią Sulejówek na stadionie Kosy Konstancin przy ulicy Bielawskiej młodzi piłkarze z rocznika 2005 rozgrywali bardzo ważne spotkanie. Ostatnia kolejka warszawskiej 2 ligi młodzików decydowała o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej, więc mecz był szczególny nie tylko z powodu derbów. Piłkarze trenera Marcina Oleksiaka sprostali zadaniu i udało się im zrealizować cel.

Mecz toczył się na grząskim boisku. Początek spotkania był wyrównany. Jako pierwsi do siatki po rzucie rożnym trafili rywale, wykorzystując zamieszanie w polu karnym Marcelego Sitka. Na odpowiedź nie trzeba było jednak długo czekać – już po minucie Adam Lempkowski zagrał na skrzydło do Mateusza Kanclerskiego, który uderzył w słupek, a jego strzał dobił do bramki Tymoteusz Dobień. Z minuty na minutę gra wyglądała lepiej i było widać coraz większą dominację zawodników drużyny KS Konstancin. W drugiej połowie spotkania Dobień podał prostopadle do Kanclerskiego i ten w sytuacji sam na sam nie dał szans golkiperowi Kosy. Autorem trzeciego gola dla KS-u był Bartłomiej Szewczyk, który wykorzystał bardzo dobre podanie Dobienia. Zawodnicy obu klubów nie odstawiali nóg i walczyli dalej, aczkolwiek wynik nie uległ już zmianie.

Dzięki zwycięstwu z lokalnym rywalem podopieczni trenera Oleksiaka wrócili do 1 ligi po rocznej przerwie. Wszystkim zawodnikom, rodzicom oraz trenerowi serdecznie gratulujemy!