Do uzyskania dobrego wyniku zabrakło naprawdę niewiele.

We wtorek 8 maja w Oborach odbyło się przełożone spotkanie rocznika 2007 Klubu Sportowego Konstancin z Nadstalem Krzaki Czaplinkowskie. Podopieczni trenera Mariusza Szewczyka w trzech poprzednich meczach zanotowali dwie porażki i wysoką wygraną z Promnikiem Łaskarzew (10:2). Tym razem jednak nie udało się zdobyć trzech punktów, ale styl gry naszych zawodników był bardzo dobry, a do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.

Po ciężkiej walce mecz zakończył się wynikiem 5:4 dla Krzaków Czaplinkowskich. Bramki dla Konstancina zdobyli: Maciej Babik (trzy) oraz Michał Woźniakowski. W dwóch pierwszych kwartach to przeciwnik prowadził grę, w następnych piłkarze KS-u gonili wynik. Wiele emocji dostarczyła końcówka, w której konstancinianie mieli kilka sytuacji, gdzie mogli doprowadzić do wyrównania.

Mimo niekorzystnego wyniku należy docenić postawę naszych graczy. Brawa za walkę do ostatnich minut spotkania!