Przeciwnik zza miedzy nie miał po prostu żadnych szans.

W ostatnią sobotę rocznik 2009 Klubu Sportowego Konstancin zmierzył się w Chylicach z miejscową Laurą. Podopieczni trenera Tomasza Trzewika grali jak z nut i pewnie pokonali lokalnego rywala.

W 22 minucie po asyście Marcela Kamińskiego do siatki trafił Marcel Cieślak. Strzelec gola 12 minut później dogrywał piłkę Krzysztofowi Armatysowi, który podwyższył wynik na 2:0. Dosłownie minutę później było już 3:0 za sprawą kolejnego gola Cieślaka. Chwilę później czwartą bramkę w tym spotkaniu zdobył Ksawery Kucicki.

W następnej części gry bramek również nie brakowało, a zdobył je Armatys, któremu dwukrotnie asystował Victor Hansen. Laurę było stać tylko na jedno trafienie i mecz pełen goli zakończył się wynikiem 6:1 dla konstancinian.

– Obecna forma reprezentowana przez naszych Żaków jest bardzo zadowalająca i może być dobrym prognostykiem na zbliżające się mecz ligowe – powiedział po meczu szkoleniowiec rocznika 2009 Tomasz Trzewik.

Następnym ligowym rywalem KS-u będzie Akademia Piłkarska Green Piaseczno. Trzymajmy kciuki za to, żeby i to spotkanie okazało się równie udane!

Skład KS Konstancin 2009: M.Kamiński, K.Kucicki, M.Cieślak, V.Hansen,  M.Warda,  K.Armatys,  D.Pachnik,  E.Mitzalis