Podopieczni trenera Tomasza Trzewika kolejny raz nie dali szans kolegom grającym w drużynie z Chylic.

W zeszłą sobotę piłkarze rocznika 2009 Klubu Sportowego Konstancin podejmowali na własnym boisku lokalnego rywala Laurę Chylice. W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami, który został rozegrany we wrześniu w Chylicach, padł wynik 8:1 dla konstancinian. Tym razem również triumfowali nasi zawodnicy.

Już w 4 minucie Emmanuel Mitzalis wyprowadził KS na prowadzenie, wykorzystując dobre podanie Victora Hansena. Nie minęło wiele czasu, a mieliśmy już 2:1, a gola dla nas zdobył Franciszek Shen (asysta Mitzalisa). Później w przeciągu kilku minut do siatki trafiali: Ksawery Wileński, któremu podawał Franek, dwukrotnie Ksawery Kucicki (raz po zagraniu Krzyśka Armatysa) i kolejny raz „Mano”. Następnie znów dwa gole strzelił Kucicki, a w 35 minucie wynik podwyższył Franek. 5 minut później bramkę zdobył „Kucik”, a Ignacy Lewandowski pewnie wykorzystał rzut karny i wynik wynosił 11:3. W końcówce meczu emocji było co niemiara. Gol za golem – dwie bramki Mitzalisa (2 asysty Hansena) i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Konstancina 13:6.

Gratulacje dla naszych zawodników! W sobotę o godzinie 14:30 na boisku w Oborach chłopaki zagrają z AP Green. Liczymy na dobrą frekwencję na trybunach 😉