Do pełni szczęścia zabrakło niewiele.

W ostatni weekend seniorzy Klubu Sportowego Konstancin rozegrali wyjazdowe spotkanie z Pilicą Białobrzegi. Sobotni rywale znajdują się obecnie w czubie tabeli IV ligi i mało kto dawał naszym piłkarzom jakiekolwiek szanse na wywiezienie chociażby punktu. Na szczęście gracze trenera Citkowicza drugi raz z rzędu pokazali się z bardzo dobrej strony.

W pierwszej części spotkania nie mieliśmy zbyt wielu akcji, jednakże to KS częściej był przy piłce. Mimo to groźnych sytuacji było jak na lekarstwo. Dużo więcej działo się w drugiej odsłonie meczu. W 70 minucie objęliśmy prowadzenie za sprawą trafienia Macieja Rybaczuka z rzutu wolnego, przy którym były zawodnik Polonii Warszawa Sebastian Przyrowski miał nieco pecha, gdyż piłka odbiła się i go zmyliła. Po wyjściu na prowadzenie KS musiał cofnąć się do obrony, ponieważ ataki gości się nasiliły. W 82 minucie po podaniu Kamila Hernika do wyrównania doprowadził Piotr Kornacki, zdobywając gola głową. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Duże gratulacje dla całego zespołu, który, jak widać, bardzo dobrze poradził sobie z ostatnimi gorszymi momentami. Następny mecz odbędzie się 13 maja na wyjeździe z Energią Kozienice, która zgromadziła na swoim koncie o 7 punktów więcej od naszych zawodników. Liczymy na kolejny dobry występ.