Zawodnicy Jarosława Otłowskiego i Marka Kiepuszewskiego zdołali w ostatnich minutach meczu urwać punkty wiceliderowi IV Ligi.

W sobotę 5 lipca do Obór wraz z niewielką grupą kibiców zawitali zawodnicy drugiego zespołu obecnego sezonu IV Ligi Victorii Sulejówek. Niekwestionowanymi faworytami spotkania byli goście, a bukmacherzy nisko ocenili nawet szanse na remis, chociaż Victoria przystępowała do starcia bez swojego snajpera Wojciecha Wociala. Ostatecznie fani, którzy przybyli na stadion, nie mogli żałować spędzonego na nim czasu.

Od początku meczu widać było wysoką formę przeciwnika, który częściej atakował. W 16 minucie KS był blisko strzelenia gola samobójczego po niefortunnym zagraniu Dawida Brewczyńskiego. Chwilę później mocnym uderzeniem z daleka popisał się Piotr Obierak, ale piłka przeleciała obok bramki Mateusza Łysika. Obu drużynom brakowało skuteczności. 8 minut przed końcem pierwszej połowy sędzia odgwizdał rzut karny dla gości. Do piłki podszedł Sebastian Czapa, który trafił w słupek. W ostatnich minutach spotkania przed doskonałą szansą stanął Samuelson Chukwuma Odunka, jednak w stuprocentowej sytuacji fatalnie przestrzelił i dalej mieliśmy bezbramkowy remis.

Drugą połowę od mocnego uderzenia zaczęli piłkarze z Konstancina. Mateusz Jaroszewski strzelił z narożnika pola karnego i piłka odbiła się od poprzeczki. Później zaś przeważała Victoria. W 68 minucie goście objęli prowadzenie po pięknym, celnym strzale w okienko Mateusza Glińskiego. Reakcją na ten stan rzeczy było wprowadzenie na murawę dwóch zawodników – napastnika Emila Wrażenia oraz Dominika Bartnika. Gra nieco się ożywiła, aczkolwiek czas nieubłaganie mijał. Mimo to w doliczonym czasie gry z bliskiej odległości piłkę do siatki skierował pomocnik Tomasz Doliński. Po ciężkim meczu KS Konstancin zremisował 1:1 z Victorią Sulejówek.

Następny mecz naszego zespołu odbędzie się 13 listopada w Pionkach, a rywalem KS-u będzie miejscowy Proch.