Rocznik 2009 znów triumfuje.

Po wysokiej wygranej 11:4 z Koroną Góra Kalwaria na własnym boisku zawodnicy z rocznika 2009 na kolejny mecz ligowy wybrali się do Chylic, by zmierzyć się z miejscową Laurą. Podobnie jak i poprzednim razem skuteczność dopisała.

W 21 minucie spotkania Klub Sportowy Konstancin wyszedł na prowadzenie dzięki bramce Victora Hansena, któremu podawał Emmanuel Mitzalis. Kwadrans później Mieszko Warda dograł piłkę do Ksawerego Kucickiego i KS wygrywał już 2:0. Zdążyła upłynąć dosłownie minuta, a kolejne trafienie dołożył Marcel Cieślak (asysta Hansen). KS nie przestawał atakować – swojego gola zdobył Mitzalis, który później obsłużył podaniem Krzysztofa Armatysa. W końcówce spotkania do siatki trafiali: ponownie Cieślak i „Manu” (podanie Kucickiego), a także Armatys (asysta Warda). Starcie zakończyło się pewnym zwycięstwem 8:1 dla ekipy z Konstancina.

Po zakończonym meczu cała drużyna wybrała się z trenerem na lody, więc zwycięstwo smakowało jeszcze lepiej 😉