Tym razem skuteczność nie zawiodła i młodzi piłkarze Klubu Sportowego Konstancin sięgnęli po pewne zwycięstwo.

W ostatnią sobotę, równolegle ze spotkaniem seniorów, toczył się pojedynek rocznika 2009 Klubu Sportowego Konstancin z Akademią Piłkarską Green Piaseczno. Poprzednie starcie obydwu drużyn zakończyło się wynikiem 3:2 dla AP Green, chociaż nasi gracze stworzyli sobie wtedy mnóstwo sytuacji i świetnie operowali piłką. Na szczęście w Oborach skuteczność dopisała.

Jako pierwszy do siatki trafił Emmanuel Mitzalis. Później Piaseczno wyrównało stan gry. Na 2:1 podwyższył Marcel Kamiński, który wyszedł sam na sam i bez żadnych problemów wpakował piłkę do siatki. Nieco później udało mu się zdobyć kolejnego gola i KS prowadził już 3:1. To nie był koniec strzelania. Czwartą bramkę zdobył Victor Hansen, potem zaś w jednej z akcji piłka się odbiła od przeciwnika i wygrywaliśmy już 5:1. Stuprocentowych sytuacji było bez liku. Ostatnią bramkę dla KS-u strzelił drugi raz Victor Hansen. Kiedy wydawało się, że już nic nie może odebrać zwycięstwa gospodarzom, do głosu doszli goście, którzy doprowadzili do wyniku 6:4. Ostatecznie mecz zakończył się jednak w pełni zasłużonym zwycięstem Klubu Sportowego Konstancin.

Wielkie brawa dla chłopaków z rocznika 2009 za to, że z meczu na mecz robią ogromne postępy i stwarzają sobie mnóstwo sytuacji bramkowych.