Zawodnicy z rocznika 2012 bardzo dobrze się spisali w sobotnim sparingu. Ich rok starsi koledzy także rozegrali mecz.

W weekend najmłodsze roczniki naszej akademii prowadzone przez trenera Michała Madeńskiego wybrały się do Warszawy, by rozegrać mecze towarzyskie z Warszawską Akademią Futbolu. Starcia odbyły się pod tzw. „balonem”. Równocześnie, na dwóch świetnie przygotowanych boiskach, toczyły się spotkania pomiędzy rocznikami 2011 i 2012.

Rocznik 2011 dobrze zaczął swój mecz, ale rywal też nie zamierzał odpuszczać i kibice obejrzeli kilka naprawdę fajnych akcji. Młodzi piłkarze z rocznika 2012 w swoim debiucie odnieśli zwycięstwo 8:3 i radości nie było końca.

– W sobotę udało nam się zorganizować sparing z WAF. Wykorzystaliśmy w pełni warunki boiska, bo podzielone ono było na dwa place i wszyscy zawodnicy grali przez 60 minut bez zmian. Zwracając uwagę na przepisy ligowe – mówi trener Michał Madeński.

– Ważny był debiut rocznika 2012, który rozegrał naprawdę bardzo fajne spotkanie. Chłopcy z 2011, mimo problemów kadrowych, rozegrali dobry mecz, ale co ważne, widać, że chłopaki cały czas robią postępy. Mecz z WAF można zaliczyć do bardzo udanych! – dodaje szkoleniowiec obu roczników.

Gratulujemy debiutu i z niecierpliwością czekamy na dalsze mecze!