Postawa naszych zawodników wywarła ogromne WRAŻENIE na kibicach.

Dzień przed Wielką Sobotą piłkarze drużyny seniorów Klubu Sportowego Konstancin rozegrali trudne spotkanie z plasującym się w górnych rejonach tabeli Mazurem Karczew. Dzięki fenomenalnej dyspozycji Emila Wrażenia to podopieczni trenera Tomasza Citkowicza schodzili z boiska z uśmiechami na twarzach.

Już w pierwszych minutach spotkania KS wyszedł na prowadzenie za sprawą byłego napastnika między innymi Widzewa Łódź. Wrażeń idealnie przyjął sobie piłkę, odwrócił się, przymierzył i oddał strzał, a futbolówka, po odbiciu się od lewego słupka, wpadła do siatki bramkarza rywali. Nieco później odpowiedzieli goście. Po lekkim zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki Macieja Sidora wbił Michał Trzaskowski. Po pół godzinie gry Mazur ponownie zdobył gola, jednakże sędzia boczny zasygnalizował spalonego. W ekipie gospodarzy groźnymi strzałami popisywali się: Maciej Rybaczuk (po jego uderzeniu piłka trafiła w słupek), Marcin Oleksiak oraz Mateusz Jaroszewski. Generalnie pierwsza połowa była bardzo wyrównana, cechowała się ona dużą liczbą akcji z obu stron, piłkarze ostatecznie schodzili na przerwę przy wyniku 1:1.

W drugiej połowie dała o sobie znać nieprzyjemna pogoda, a silny deszcz utrudniał grę w piłkę nożną. W 57 minucie wynik podwyższył dla Konstancina Wrażeń, który dobił piłkę wybitą przez bramkarza Mazura. Radość z gola nie trwała jednak zbyt długo, gdyż chwilę potem znów mieliśmy zamieszanie i swoją drugą bramkę tego dnia zdobył Trzaskowski. W końcówce spotkania sędzia odgwizdał rzut karny za faul popełniony na Macieju Rybaczuku, a jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Wrażeń, który ustrzelił w tym meczu hat-tricka. Na szczęście, mimo ataków Karczewa, udało się utrzymać wynik do końca i zawodnicy z Konstancina sięgnęli po kolejne trzy punkty.

Następne starcie KS-u odbędzie się w najbliższą sobotę na wyjeździe, kiedy to rywalem będzie wicelider tabeli IV ligi Broń Radom.