Rocznik 2008 spisał się wyśmienicie!

W zeszłą niedzielę na stadionie w Oborach podopieczni trenera Huberta Karalucha z rocznika 2008 zmierzyli się z drugą drużyną klubu FC Lesznowola. Młodzi gracze bardzo dobrą grą w swoim wykonaniu osiągnęli znakomity rezultat.

Klub Sportowy Konstancin zaczął mecz niezwykle odważnie, notując kilka niezłych sytuacji. Niestety rywale zdobyli po kontrze gola na 1:0. Po pewnym czasie jednak KS prowadził 3:1, a wszystkie bramki strzelił Patryk Kaliciński.

Wiele emocji dostarczyła ostatnia kwarta. Po ładnym kontrataku do siatki ponownie trafił Kaliciński. Później również było kilka akcji do podwyższenia wyniku, ale to Lesznowola zdobyła bramkę na 4:2 po naszym błędzie w obronie. 2 minuty przed końcem meczu goście strzelili gola kontaktowego i do końca spotkania konstancinianie musieli drżeć o wynik. Na szczęście udało nam się prowadzić grę blisko bramki przeciwnika, nie pozwalając mu na stworzenie sytuacji. Mecz zakończył się wynikiem 4:3.

– Mecz był bardzo solidny i przede wszystkim równy w naszym wykonaniu, czego brakowało w poprzednich spotkaniach. Myślę, że oprócz czysto piłkarskich umiejętności, jednym z czynników sukcesu była zmiana taktyki z 3-1-2 na 2-3-1, co pozwoliło nam uzyskać przewagę w środkowej części boiska i stworzyć znacznie więcej sytuacji niż w poprzednich meczach. Warto zaznaczyć, że drużyna FC Lesznowoli przystępowała do spotkania z 3 wygranymi i 1 remisem, i była to dla nich pierwsza porażka w sezonie – powiedział po końcowym gwizdku sędziego trener Hubert Karaluch.