Świetna gra naszego zespołu i festiwal strzelecki Zuzi Śmielak.

W sobotę na boisku w Oborach rocznik 2010 zmierzył się z ekipą UKS TKM Tomice. Nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobre spotkanie i sięgnęli po 3 punkty.

Mecz zaczął się od trafienia Zuzi Śmielak, której podawał Olek Grzywacz. Goście wyrównali jeszcze w pierwszej kwarcie. W drugiej części meczu na 2:1 strzeliła Zuzia, również po podaniu Olka. Współpraca Zuzi i Olka bardzo dobrze się układa, bowiem później to Zuzia mu asystowała i mieliśmy 3:1. Piłkarze z Tomic wykorzystali gorszy okres naszej gry i zdążyli doprowadzić do wyrównania. W trzeciej kwarcie UKS Tomice wyszedł na prowadzenie, ale dzięki trafieniu Zuzi było 4:4. Najwięcej emocji mieliśmy w ostatniej odsłonie spotkania – trzy bramki Zuzi (asysty: dwie Olek i jedna Przemek Nogalski) ustaliły wynik na 7:4.

Świetna gra podopiecznych trenera Mariusza Szewczyka. Ciężka praca daje efekty!