Trzynaście strzelonych bramek robi wrażenie.

W ostatni weekend rocznik 2009 wybrał się na wyjazdowe spotkanie do Wólki Kozodawskiej, gdzie zmierzył się z Akademią Piłkarską Green Piaseczno. W meczu padło wiele bramek, a zdobywali je głównie nasi piłkarze.

Jako pierwsi do siatki trafili gospodarze, ale po chwili wyrównał Victor Hansen, któremu podawał Marcel Cieślak. AP Green zdobyło kolejne dwie bramki i w 7 minucie wynik wynosił 3:1. KS szybko wziął się za odrabianie strat – w przeciągu kilku minut dwa gole strzelił Emmanuel Mitzalis (asysta Cieślak i Hansen), a w 15 minucie na 3:4 trafił Cieślak.

Po półgodzinie gry konstancinianie znowu zaczęli ostrzał bramki przeciwnika. Najpierw strzelił Alan Komosa, potem rzut karny wykorzystał Ksawery Kucicki, który następnie wyłożył piłkę koledze z zespołu i Mieszko Warda był autorem gola na 3:7. W 39 minucie ponownie strzelił Hansen (asystował Warda), po czym bramkę zdobyli rywale. Chwilę później jednak kolejnego gola dołożył Warda, a podawał mu Hansen.

Od 47 minuty strzelał już tylko KS – dwiema bramkami popisał się Kucicki (przy jednej asysta „Manu”). Ksawery, który niedawno świętował swoje urodziny, dwa razy dograł jeszcze piłkę do kolegów – Ignacego Lewandowskiego oraz Marcela Cieślaka – i Konstancin mógł świętować wysokie zwycięstwo 13:4.

Rocznik 2009 idzie jak burza – następne starcie na naszym boisku już w tę sobotę o godzinie 14:30. Zapraszamy na trybuny!