Rocznik 2009 fantastycznie się zaprezentował w starciu z rywalami z Góry Kalwarii.

W sobotę jednym ze spotkań rozgrywanych na stadionie w Oborach był mecz rocznika 2009 Klubu Sportowego Konstancin z ekipą Korony Góra Kalwaria. Nasi rywale tydzień wcześniej pokonali 8:6 Laurę Chylice, więc zapowiadało się naprawdę ciekawe spotkanie. Podopieczni trenera Tomasza Trzewika rozegrali świetne zawody i nie dali szans przeciwnikom.

KS rozpoczął mecz od mocnego uderzenia – już po kilku minutach spotkaniach do piłki doszedł Marcel Kamiński, który oddał strzał, z którym nie poradził sobie bramkarz Korony. Chwilę później na 2:0 podwyższył Alan Komosa. Pierwszą kwartę zakończył golem Ksawery Kucicki, który świetnie uderzył z boku boiska.

W drugiej części meczu ataki konstancinian nie ustawały. Po szybkim kontrataku bramkę na 4:0 zdobył Krzysiek Armatys. 5 minut później do siatki trafił Victor Hansen, a następnie znów Kucicki. W końcówce bramki padały dosłownie co chwilę – Korona strzeliła na 1:6, potem prowadzenie KS-u podwyższył Marcel Cieślak, a w ostatniej minucie rywale zmienili wynik na 2:7.

W tym meczu nic nie zapowiadało na to, że zawodnicy trenera Trzewika nie utrzymają wysokiego prowadzenia – w trzeciej kwarcie pewne ataki gospodarzy wykorzystał Hansen oraz „Kamyk”. W ostatniej części zaś po asyście Ignacego Lewandowskiego następnego swojego gola uderzeniem pod poprzeczkę dołożył „Ksawi”, a jako ostatni w KS-ie na listę strzelców wpisał się również prezentujący wysoką formę Mieszko Warda. Koronę stać było tylko jeszcze na dwie bramki.

Mecz zakończył się wynikiem 11:4 i trzeba przyznać, że w sobotę zgromadzeni na trybunach kibice mogli oglądać naprawdę doskonałe widowisko. Cała drużyna zagrała znakomicie. Kolejne spotkanie rocznika 2009 odbędzie się w sobotę o godzinie 12 na stadionie Laury Chylice.

Skład: Ignacy Lewandowski, Marcel Cieślak, Krzysztof Armatys, Mieszko Warda, Ksawery Kucicki, Marcel Kamiński, Victor Hansen, Alan Komosa, Jakub Piekarniak, Emmanuel Mitzalis