• Dołącz już dziś!
 • Klub Sportowy Konstancin
Live
 1. Życzenia Wielkanocne
 2. Oświadczenie Łukasza Kamińskiego
 3. Zmiana zarządu klubu
 4. Ligowy weekend
 5. Nie będzie czasu na nudę!

Trener Hubert Karaluch

Narodowość
pol Polska
Obecny zespół
KS KONSTANCIN
Szkoleniowiec rocznika 2008
 1. Imię: Hubert
 2. Nazwisko: Karaluch
 3. Data urodzenia: 01.11.1989
 4. Przebieg kariery zawodniczej: KS Piaseczno
 5. Przebieg kariery trenerskiej: KS Konstancin
 6. Sukcesy piłkarskie: Awans do Mazowieckiej Ligi Juniorów Młodszych
 7. Sukcesy trenerskie: Budowa stabilnego sportowo rocznika 2008 z panującą świetną atmosferą wśród zawodników, Trener Roku 2016 KS Konstancin, coraz większa liczba zadowolonych klientów indywidualnych dot. porad żywieniowych i prozdrowotnego stylu życia
 8. Odbyte kursy, uprawnienia trenerskie: Trener Piłkarski kat UEFA C, UEFA B, instruktor boksu, liczne kursy z zakresu dietetyki oraz technik sportowych (techniki rwania, praca z masą własnego ciała itp.)
 9. Ulubiona drużyna: Visca El Barca!
 10. Prowadzone drużyny: KS Konstancin 2008
 11. Strona internetowa rocznika: www.kskonstancin2008.futbolowo.pl
 12. Adres email: hubert.karaluch@kskonstancin.com
 13. Motto życiowe: „Albo grubo, albo wcale”
 14. Marzenie sportowe: Marzę, aby sport nie był tylko ważnym dodatkiem do mojego życia, ale zaczął być sposobem na życie.
 15. O mnie: Od dziecka interesowałem się i uprawiałem piłkę nożną, i przewija się ona w moim życiu na każdym kroku. Parę lat temu zakochałem się również w boksie, który jest przepięknym, ogólnorozwojowym i klasycznym sportem. Dodatkowo w wolnym czasie rozwijam swoją wiedzę z zakresu dietetyki i udzielam porad. Krok po kroku dążę do tego, aby te dziedziny stały się wiodącymi w moim życiu – prywatnym, jak i zawodowym.
 16. Dlaczego warto u nas trenować?: Wspaniała atmosfera, dobre warunki, masa radości – czego potrzeba więcej? Wszystko to znajdziesz na zajęciach w naszym klubie, o co zadba młoda, wykwalifikowana i ciągle rozwijająca się kadra. Serdecznie zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i poziom zaawansowania, nigdy nie jest za późno, żeby zacząć.