• Dołącz już dziś!
 • Klub Sportowy Konstancin
Live
 1. Poznaliśmy rywali
 2. Zajęcia wakacyjne
 3. Zmiana w zarządzie klubu
 4. Nabór do seniorów
 5. Dziękujemy za wszystko

Trener Hubert Karaluch

Narodowość
pol Polska
Obecny zespół
KS KONSTANCIN
Szkoleniowiec rocznika 2008
 1. Imię: Hubert
 2. Nazwisko: Karaluch
 3. Data urodzenia: 01.11.1989
 4. Przebieg kariery zawodniczej: KS Piaseczno
 5. Przebieg kariery trenerskiej: KS Konstancin
 6. Sukcesy piłkarskie: Awans do Mazowieckiej Ligi Juniorów Młodszych
 7. Sukcesy trenerskie: Budowa stabilnego sportowo rocznika 2008 z panującą świetną atmosferą wśród zawodników, Trener Roku 2016 KS Konstancin, coraz większa liczba zadowolonych klientów indywidualnych dot. porad żywieniowych i prozdrowotnego stylu życia
 8. Odbyte kursy, uprawnienia trenerskie: Trener Piłkarski kat UEFA C, UEFA B, instruktor boksu, liczne kursy z zakresu dietetyki oraz technik sportowych (techniki rwania, praca z masą własnego ciała itp.)
 9. Ulubiona drużyna: Visca El Barca!
 10. Prowadzone drużyny: KS Konstancin 2008
 11. Strona internetowa rocznika: www.kskonstancin2008.futbolowo.pl
 12. Adres email: hubert.karaluch@kskonstancin.com
 13. Motto życiowe: „Albo grubo, albo wcale”
 14. Marzenie sportowe: Marzę, aby sport nie był tylko ważnym dodatkiem do mojego życia, ale zaczął być sposobem na życie.
 15. O mnie: Od dziecka interesowałem się i uprawiałem piłkę nożną, i przewija się ona w moim życiu na każdym kroku. Parę lat temu zakochałem się również w boksie, który jest przepięknym, ogólnorozwojowym i klasycznym sportem. Dodatkowo w wolnym czasie rozwijam swoją wiedzę z zakresu dietetyki i udzielam porad. Krok po kroku dążę do tego, aby te dziedziny stały się wiodącymi w moim życiu – prywatnym, jak i zawodowym.
 16. Dlaczego warto u nas trenować?: Wspaniała atmosfera, dobre warunki, masa radości – czego potrzeba więcej? Wszystko to znajdziesz na zajęciach w naszym klubie, o co zadba młoda, wykwalifikowana i ciągle rozwijająca się kadra. Serdecznie zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i poziom zaawansowania, nigdy nie jest za późno, żeby zacząć.